پورتال اداره کل آموزش و پرورش استان خراسان شمالی
کدمطلب: w9lNX9gZ      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ ۰۷:۳۳:۱۴      تعداد بازديد اين صفحه:  ۶۵
معاون پژوهش، برنامه ریزی و منابع انسانی آموزش و پرورش خراسان شمالی:

معلمان توانمند در شکوفایی استعداد دانش آموزان نقش بسزایی دارند

معاون پژوهش، برنامه ریزی و منابع انسانی آموزش و پرورش خراسان شمالی گفت : وجود معلمان توانمند در کلاس های درس نقش مهمی در شکوفایی استعداد دانش آموزان و موفقیت آنها در تمام سطوح تحصیلی دارد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان شمالی به نقل از رابط خبری معاونت  پژوهش، برنامه ریزی و منابع انسانی قنبر علی خوش آینه درگرد همایی معاونین اداره کل ،روسای ادارات آموزش وپرورش وکارشناسان حوزه نیروی انسانی با توجه  به اینکه توانمند سازی معلمان از مهمترین برنامه وزارت آموزش و پرورش است گفت: معاونت پژوهش برنامه ریزی به صورت جدی پی گیر این امر مهم در آموزش وپرورش استان است .

وی ادامه داد: هدف از برگزاری کلاس های ضمن خدمت  ارتقاء سطح علمی و مهارتی معلمین و مربیان برای بهتر شدن امر آموزش در مدارس استان می باشد .

خوش آینه ادامه داد:به طور کلی نتایج پژوهش نشان داده که اموزش های ضمن خدمت می تواند موجب توانمندسازی و رضایت شغلی، معلمان و بهبود آموزش ونوع آوری در دانش آموزان شود.

معاون پژوهش، برنامه ریزی و منابع انسانی در ادامه در مورد استخدامی در آموزش وپرورش افزود: در آزمون استخدامی آموزش و پرورش سهمیه استان 660 نفر بود که برای هزارو 812نفر دعوت نامه شرکت در مصاحبه ارسال شده است.

خوش آینه افزود : فرآیند استخدامی آموزش و پرورش استان مطابق قانون انجام شده است وهیچ گونه تخلفی صورت نگرفته است.

معاون پژوهش، برنامه ریزی و منابع انسانی آموزش و پرورش خاطر نشان کرد: دوره آموزشی نیروهای جدید همزمان با آغاز سال تحصیلی برپا شود.

وی تاکید کرد :نقاط ضعف در امر آموزش باید برطرف گردد لذا کا ربیشتر ،دقت بیشتر ،جدیت لازمه کار در سال تحصیلی جدید است .

معاون پژوهش، برنامه ریزی و منابع انسانی در مورد شیوه نامه توسعه سنواتی وساماندهی عوامل آموزشی گفت :کلیات برنامه های آموزشی وتربیتی در راستای سند تحول بنیادین  می باشد.

وی تاکید کرد:تمامی برنامه های یک سال تحصیلی به صورت مدون در بخش های مانند اهداف وسیاست هاو تعاریف،ضوابط سازماندهی دانش آموزان کلاس ومدرسه ،ضوابط ومقررات ،وبکار گیری نیرو،نحوه تامین وایجاد تعادل در کمیت نیروی انسانی میباشد که به صورت بخش بخش برای حاضرین قرائت وبه سولات پاسخ داده شد.

لازم به ذکر است اولویت وتخصیص نیرو به منظور استفاده بهینه از نیروی انسانی به فعالیت گروه اول (مدیر ومعلم)مبی اشد ودر صورت تامین کامل به سایر فعالیت ها اختصاص می یابد.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه