پورتال اداره کل آموزش و پرورش استان خراسان شمالی
کدمطلب: nJuhLahA      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ ۰۸:۴۷:۴۰      تعداد بازديد اين صفحه:  ۷۷
استاندار استان خراسان شمالی :

آماده سازی مدارس برای شروع سال تحصیلی دراولویت قرارگیرد

استاندار خراسان شمالی گفت : آماده سازی مدارس برای شروع سال تحصیلی در اولویت قرار گیرد تا مهری باشکوه داشته باشیم

 به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان شمالی محمد رضا صالحی در سومین جلسه شورای آموزش و پرورش استان اظهار کرد : با توجه به مدت باقی مانده تاشروع سال تحصیلی برنامه ریزی های لازم جهت بازگشایی مدارس انجام گیرد.

 وی  در ادامه با اشاره به سیستم های سرمایشی و گرمایشی در مدارس اظهار کرد: اداره کل نوسازی، تجیهز و توسعه مدارس استان در این باره پیگیری های لازم را انجام دهد و تا شهریورماه برنامه منسجم از اجرای سیستم های گرمایشی در مدارس ارائه دهد.

گفتنی است در 23 اردیبهشت ماه امسال بر اثر زمین لرزه  بعضی از مدارس خسارت دیده شد که برای بازسازی 23 مدرسه بجنورد 15میلیارد ریال و بازسازی 10 مدرسه شهرستان مانه وسملقان 7میلیارد و 500میلیون ریال در نظر گرفته شده است.

فرماندار شهرستان مانه وسملقان در این جلسه  با اشاره به فضای  آموزشی اظهار کرد : 142 کلاس معادل 59 آموزشگاه با اعتباری به میزان 1600 میلیارد ریال در دولت  تدبیر و  امید بی سابقه بوده است.

 غلامرضا عوض زاده بیان کرد : 402 کلاس با  اعتباری به میزان  11میلیارد و 220 میلیون ریال استاندارد سازی شده است و استخر دانش آموزی با معادل 18میلیارد ریال  به مدت یکسال ساخته می شود.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه