پورتال اداره کل آموزش و پرورش استان خراسان شمالی
کدمطلب: OLApCraT      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ ۱۰:۳۴:۴۶      تعداد بازديد اين صفحه:  ۴۵
معاون پشتيباني وتوسعه مدیریت آموزش و پرورش بجنورد:

اسكان حدود بيش از 3 هزار نفر در مدارس بجنورد

معاون پشتيباني آموزش و پرورش شهرستان بجنورد گفت: از اول تيرماه 96 تاكنون 3 هزار و 144 نفر زائر حرم امام رضا (ع) و مسافر تابستاني در مدارس شهرستان اسكان داده شدند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اموزش و پرورش خراسان شمالی به نقل از روابط عمومي مديريت آموزش و پرورش شهرستان بجنورد، حسين توكلي معاون پشتيباني آموزش و پرورش بجنورد گفت: پذيرش زائران و مسافران در مدارس بجنورد از اول تيرماه ماه آغاز شد و تا شهريورماه ادامه خواهد داشت.

وي با بيان اينكه در ستاد اسكان آموزش و پرورش اولويت اول اسكان با فرهنگيان است افزود: در طي اين ايام فرهنگيان با 3 هزار و 76 نفر در قالب 855 خانوار بيشترين آمار اسكان در مدارس را به خود اختصاص داده اند.

معاون پشتيباني آموزش و پرورش شهرستان بجنورد همچنين به اسكان 19 خانوار كاركنان دولتي و لشكري اشاره كرد.

توكلي در ادامه افزود: در مجموع 874 خانوار در 643 اتاق در مدارس بجنورد اسكان داده شده اند.

وي يادآور شد: در ايام تعطيلات تابستان همكاران ما در جهت اسكان زائران حرم امام رضا (ع) و مسافران، 30 آموزشگاه در شهر بجنورد را تجهيز و به مسافران خدمات رساني مي كنند

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه