پورتال اداره کل آموزش و پرورش استان خراسان شمالی
کدمطلب: 28Bey980      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ ۰۸:۰۵:۴۸      تعداد بازديد اين صفحه:  ۹۳

برگزاری آئین تودیع و معارفه فرمانده کانون بسیج فرهنگیان شهرستان جاجرم

آئین تودیع و معارفه فرمانده کانون بسیج فرهنگیان شهرستان جاجرم برگزارشد

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان شمالی به نقل از روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان جاجرم : آئین تودیع و معارفه فرمانده کانون بسیج فرهنگیان شهرستان جاجرم با حضور غلامرضا عابدینی مدیر آموزش وپرورش و حسین اکبری فرمانده ناحیه سپاه شهرستان جاجرم  برگزار و از زحمات هادی صادقی در دوران خدمت تقدیر و حسین عابدی مقدم بعنوان فرمانده جدید کانون معرفی شد .

    مدیر آموزش و پرورش شهرستان جاجرم ضمن تقدیر از صادقی در دوران تصدی از همکاران خواست همچون گذشته در بسیج فرهنگیان فعالیت نمایند و آمادگی آموزش و پرورش را برای همکاری و تعامل بیش ازپیش اعلام نمود .

   فرمانده سپاه با تقدیر از زخدمات صادقی گفت :کانون بسیج فرهنگیان شهرستان رتبه برتر را در سطح استان دارد و این به دلیل همکاری و فعالیت خوب همه فرهنگیان است

   اکبری در ادامه افزود: بسیج متعلق به قشر یا گروهی خاص نیست وبسیجیان با گرایش های سیاسی متفاوت برنامه های بسیج فعالیت دارند و از آنجا که تربیت آینده سازان بر عهده معلمان است در بسیج  هم نگاه ویژه ای به بسیج فرهنگیان وجود دارد .

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه