پورتال اداره کل آموزش و پرورش استان خراسان شمالی
کدمطلب: U90DcVWu      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ ۰۸:۲۰:۱۲      تعداد بازديد اين صفحه:  ۸۹
مدیر آموزش و پرورش راز و جرگلان:

9 گزارش اقدام پژوهی از سوی معلمان پژوهنده شهرستان انجام شده است

مدیر آموزش و پرورش راز و جرگلان از ارسال 9 پروژه اقدام پژوهی از سوی فرهنگیان شهرستان به دبیرخانه جشنواره معلمان پژوهنده در سال تحصیلی جاری خبر داد

به گزارش اداره اطلاع رسانی  و روابط عمومی آموزش و پرورش استان خراسان شمالی به نقل از روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش راز و جرگلان محمد مهدی محمدی مدیر آموزش و پرورش راز و جرگلان در توضیح این خبر گفت : اقدام پژوهی رویکردی آموزشی و پژوهشی است که هدف آن حل مسائلی است که معلمان در حین تدریس با آن مواجه می شوند.

محمدی ادامه داد : معلمان در فرایند اقدام پژوهی به مهارت هایی دست می یابند که  می توانند از این راه بسیاری از مسائل مربوط به کلاس و مدرسه را کاهش داده یا حل کنند.

وی  عمومی شدن فرهنگ پژوهش را از ویژگی های اقدام پژوهی دانست و تصریح کرد : دست یابی به راه حل های خلاقانه و استفاده از راه حل های عملی در حل مشکلات از دیگر ویژگی های اینگونه فعالیت هاست.

محمدی خاطرنشان کرد : در سال تحصیلی جاری 9 گزارش اقدام پژوهی از سوی معلمان شهرستان انجام شده است که برای داوری به استان ارسال شده است.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه