پورتال اداره کل آموزش و پرورش استان خراسان شمالی
کدمطلب: 0vOVMasf      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ ۰۸:۴۱:۴۸      تعداد بازديد اين صفحه:  ۸۱

برگزاری کارگاه آموزشی بهداشتی با همکاری شبکه بهداشت و درمان و آموزش و پرورش شهرستان جاجرم

کارگاه آموزشی بهداشتی با همکاری شبکه بهداشت و درمان و آموزش و پرورش شهرستان جاجرم برگزار شد

  به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان شمالی  به نقل از روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان جاجرم به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر کارگاه آموزشی بهداشت ( گوش کردن ) با همکاری شبکه بهداشت و درمان در مدیریت آموزش و پرورش شهرستان جاجرم برگزار شد .

   کچرانلویی کارشناس شبکه بهداشت و درمان گفت : این کارگاه آموزشی را در راستای شعار هفته مبارزه با مواد مخدر ( اول گوش کن )  برگزار گردید زیرا گوش کردن به کودکان و نوجوانان گام نخست در کمک به رشد سالم و ایمن آنهاست .

   این کارشناس بهداشتی در ادامه افزود :در مرحله اول با توجه به فرق گوش دادن و شنیدن ، به صحبت های فرزانمان خوب گوش دهیم و با عمل خوب گوش دادن را به آنها بیاموزمیم  تا آنها بدانند هرچه می شنود درست نیست و بهتر است شنیده های خود را بررسی کرده و به شنیده های درست عمل کرد و در این صورت  می توانیم  از بسیاری از ناهنجاری ها و آسیب های اجتماعی پیشگیری کنیم .

 

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه