پورتال اداره کل آموزش و پرورش استان خراسان شمالی
کدمطلب: R9TuRCi7      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ ۱۱:۲۲:۲۴      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۲۱
رئیس اداره مشاوره تربیتی و تحصیلی آموزش و پرورش استان خراسان شمالی:

حضور دانش آموزان دختر استان در همایش کشوری همیار مشاور

رئیس اداره مشاوره تربیتی و تحصیلی آموزش و پرورش استان خراسان شمالی از حضور دانش آموزان دختر استان در همایش کشوری همیار مشاور خبر داد.

 به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اموزش و پرورش  خراسان شمالی به نقل از روابط عمومی معاونت پرورشی و فرهنگی محمد حسین عسگری گفت: سومین اردوی آموزش توجیهی همیار مشاور 6 استان کشور در بخش دختران با حضور محمد مصطفوی معاون اداره کل امور تربیتی و مشاوره وزارت آموزش و پرورش و به میزبانی مشهد مقدس برگزار گردید.

وی گفت: این همایش با هدف  دانش آموز محوری که مهم‌ترین بخش سند تحول بنیادین آموزش و پرورش است از تاریخ 23لغایت 25تیرماه با حضور6 استان که شامل خراسان شمالی ، یزد ، خراسان رضوی ، سمنان ،خراسان جنوبی و گلستان برگزار گردید.

عسگری خاطرنشان کرد : برگزاری این گونه همایش ها برای دانش آموزان  موجب تربیت نیروهای موثری خواهد بود که به مثابه چراغی روشن و تاثیر گذار در زندگی همسالان خود باشند .

وی با تاکید بر اهمیت حضور همیار مشاوران در مدرسه  اضافه کرد: همیار مشاور از بهترین کسانی خواهد بود  که می تواند به مشاور مدرسه کمک برساند است تا افراد نيازمند خدمات مشاوره اي را شناسايي وبه مشاور مدرسه  ارجاع دهد.

گفتنی است همچنین  مدیر کل فرهنگی، هنری، اردوها و فضاهای پرورشی وزارت آموزش و پرورش در بخش افتتاحیه و  مدیرکل امور تربیتی و مشاوره وزارت آموزش و پرورش در بخش اختتامیه همایش حضور پیدا کردند.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه